Seria mbrapaSeria e rradhës

The Originals Sezoni 4 – Episodi 11

Kur zbulohet se The Hollow po përdor një simbol magjik për të furnizuar me fuqinë e saj, Freja kërkon ndihmën e Rebekës dhe Klausit për ta gjetur dhe shkatërruar atë.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *