Seria mbrapaSeria e rradhës

The Originals Sezoni 4 – Episodi 13 (I FUNDIT)

Mikaelsonët e gjejnë veten jashtë opsioneve pasi përballen me entitetin e plotfuqishëm dhe të pavrarë të njohur si Hollow. Me jetën e Hope në rrezik, Vinsent propozon një plan përfundimtar.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

3 Comments

Ima

at 6:23 am

Sezoni 5?????????????????

kriss

at 3:46 pm

kur do te dalin episodet e tjera??

qemali

at 9:41 pm

Kur do dalin episodet e reja