Seria mbrapaSeria e rradhës

The Originals Sezoni 4 – Episodi 2

Pasi kurohen dhe zgjohen vëllezërit Mikaelson i bashkohen Hajlit dhe nisen për të shpëtuar Klausin.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *