Seria mbrapaSeria e rradhës

The Originals Sezoni 4 – Episodi 4

Teksa Klaus mbetet mbrapa me vajzën e tij Hope, Elajxha dhe Vinsenti bashkëpunojnë bashkë gjë që shtrigat nuk e pëlqejnë.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *