Seria mbrapaSeria e rradhës

The Originals Sezoni 4 – Episodi 6

Pasi mësojnë se Hollow po përdor një person për t’u mshehur në të, Klausi dhe Elajxha do luajnë një lojë për të mësuar kush është personi në fjalë.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *