Seria mbrapaSeria e rradhës

The Originals Sezoni 4 – Episodi 9

Kur Hollow i dërgon një mesazh të tmerrshëm Vinsentit, ai bashkohet me Hejlin dhe Frejan për të filluar një mision të dëshpëruar për të ndaluar Hollow një herë e përgjithmonë – edhe nëse kërkohet një sakrificë.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *