Seria mbrapaSeria e rradhës

The Originals Sezoni 5 – Episodi 9

Vinsenti, Marseli dhe Xhosh punojnë për të pastruar qytetin, kur një kryengritje e vampirëve çon fraksionet e mbinatyrshme në një përballje vdekjeprurëse.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *