Seria mbrapaSeria e rradhës

The Punisher Sezoni 1 – Episodi 4

Madani dhe Sam planifikojnë një operacion delikat, Curtis përpiqet të lidhet me Lewis, dhe Frank inkurajon Mikron ta ndihmoje atë me një punë të pisët.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *