Seria mbrapaSeria e rradhës

The Punisher Sezoni 1 – Episodi 6

Me Frankun në gjendje të keqe, Micro thërret Curtis për ndihmë. Madani dhe Russo vazhdojnë të përziejnë biznesin me seksin. Lewis mbron të drejtat e tij.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *