Seria mbrapaSeria e rradhës

The Punisher Sezoni 1 – Episodi 7

Madani dhe Sami kërkojnë çimkën në zyrën e Madanit. Franku dhe Microja përndjekin një tjetër fytyrë të së shkuarës…

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *