Seria e rradhës

The Sopranos Sezoni 1 – Episodi 1

Pasi pëson një seri sulmesh misterioze ankthi, shefi i mafies në New Jersey, Tony Soprano shkon për vizitë tek psikiatri. Pasi hapet tek mjeku, Toni tregon detajet në lidhje me problemet e tij në shtëpi dhe në punë që përfshijnë gruan e tij Karmelën, fëmijët e tij Meadow dhe Anthony Jr, xhaxhain i tij të vogël nënën e tij Livian.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *