Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 1 – Episodi 10

Toni përpiqet të hedhë rrënjë në investime të ligjshme, ndërsa Kris dhe Adriana vendosin të provojnë fatin e tyre në industrinë e muzikës.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Comment

Beka

at 6:42 am

hajdeee ma gjall ma gjall vazhdoni ma shume episoda se na jemi badihavgjinje te pa pune i gjithe shteti poashtu me pandemi e me shume probleme tjere + shto tash edhe vapen e madhe qe jemi 85% e me shume ne shtepi kja do te thote se ne mund ta shohim 1 sezone brenda dites pa pike problemi hahahha kshtu qe presim sa me shume seriala nga ju poashtu faleminderit per keto 3 zgjedhjet e fundit jane super shume dashuri per ju stafin