Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 1 – Episodi 12

Stresi që Toni po kalon fillon të bëjë të vetën dhe goditja që Xhunior ka porositur nuk e ndihmon.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *