Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 1 – Episodi 4

Vdekja e Xhekit lë një mungesë pushteti. Vdekja e Brendën e bën Krisin të frikësohet për jetën e tij, dhe zbulimi i Antonit për atë që bën babai i tij e lë atë të hutuar.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Comment

Megi

at 1:07 pm

Pershendetje … ME KETE SERIAL , THE SOPRANOS EDHE FEAR , wolkin dead …. JA KENI VENDOS KAPAKUN VETEM SHPRESOJME QE TE PERKTHENI SA ME SHUME EPISODA E TI PERFUNDONI SA ME SHPEJTE , POASHTU ME KETE VENDIM BESOJ QE KENI RIKTHYER MISTRECIN LAVDIN QE KISHTE PARA 10 viteve , ME SPECIALITETET E FILMAVE DHE SERIALEVE QE MUND TI SHIKONIM GJITHMONE VETEM TEK JU KENI QENE SHUMEE ORIGJINAL , DHE BESOJ QE PO KTHEHENI FUQISHEM … FLM SHUME E SUKSESE , SHIKUESHMERIA DO TE JETE REKORDE PO TE VAZHDONI ME KESI LLOJ BOMBA ♥♥☻☺