Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 1 – Episodi 8

FBI mbyll çeshtjen e familjes DiMeo. Tony dhe Carmela janë të zemëruar për të gjithë interesin që italianët marrin nga autoritetet, ndërsa Chris pretendon që ai nuk po merr vëmendjen e duhur.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *