Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 2 – Episodi 12

Riçi dhe Xhenisa fejohen, por karakteri i dhunshëm i Riçit i kthen gjërat përmbys. Toni, ndërkohë, ndahet nga Irina, edhe pse ajo dëshpërohet shumë.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *