Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 2 – Episodi 13 (I FUNDIT)

Në finalen e Sezonit Dy, Toni ka një seri ‘vegimesh’ që ndihmojnë për të zgjidhur disa nga problemet e tij, veçanërisht problemet e tij me qullashin e madh.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Comment

SHQIPERIA E MADHE (BASHKUAR)

at 3:02 pm

Shumee faleminderit per punen qe po beni por nese mundeni sa me shume saaa me shumeee episoda qe te perfundojme kete serial poashtu edhe ate tjetrin me ZOMBI , FEAR WOLKIN DEAD , edhe aty nuk keni postuar epizoda te reja , ju lutem kujdesuni per keta 2 qe te postoni sa me shumee epizoda sepse jemi ne thellsi te zhytur dhe tani nuk mund ta kalojm diten/naten pa te pakten nga 3-4 epizoda prej 2 serialave . Poashtu vazhdoni edhe me ndonje serial tjeter sikur keta te fundit qe i postuat MINI-TV-SHOW ! MOS NA LINI NEBALTE por na mbani me shikueshmeri edhe shperndajeni faqen sepse ka mundesi qe te tjeret nuk e kan pare qe e keni nderruar domain .IO beni lajmrime ne instagram , facebook etj