Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 2 – Episodi 2

Xhuniori largohet nga burgu për shkak të shëndetit të keq dhe vendoset në arrest shtëpie. Shëndeti i Livias rëndohet po ashtu. Qullashi flet me dikë që është i interesuar të mësojë më shumë rreth Tonit.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *