Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 2 – Episodi 5

Pauli dhe Silvio ngrihen në detyrë, Furio mirëpritet, Qullashi lihet mënjanë dhe Krisi frustrohet nga aspiratat e tij për në Hollywood.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *