Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 2 – Episodi 9

Krisi zgjohet nga koma me një mesazh për Tonin dhe Paulin. Karmela, ndërkohë, dëshiron që Toni të kryejë vazektominë.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *