Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 3 – Episodi 10

Tonit i rikthehen disa kujtime që kanë lidhje me tradhtinë e Qullashit, dhe më vonë zbulon se Jackie Jr ka dështuar në përgjegjësitë e tij.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *