Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 3 – Episodi 13 (I FUNDIT)

Ralphie jep vendimin e tij përfundimtar për fatin e Jackie Jr, Anthony Jr, përballet me shkollën ushtarake pasi u përjashtua, Paulie dhe Ralphie kanë një konflikt financiar ndërsa FBI cakton Adriana një “mik” të ri.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *