Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 3 – Episodi 4

Dr. Melfi sulmohet barbarisht dhe mendon t’i kërkojë ndihmë Tonit.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *