Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 3 – Episodi 5

Toni dhe Karmela provojnë së bashku një seancë terapie, e cila përfundon jo mirë. Artie, ndërkohë, përpiqet të lëvizë në Adriana.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *