Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 3 – Episodi 8

Tensionet rriten midis Tonit dhe Ralfit, rrethanat çojnë që ata të zgjidhin mosmarrëveshjet e tyre. Meadow përfshihet me djalin e Jackie dhe përfundon në telashe.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *