Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 4 – Episodi 10

Në mes të dyshimeve se ai vrau Ralph, Toni përpiqet të ndërhyjë për ta bërë Chris të pastër dhe të matur.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *