Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 4 – Episodi 12

Karmela dhe Furio afrohen më shumë bashkë për të qenë më të sigurtë, ndërsa Paulie zbulon se nuk është një peshk aq i madh sa mendonte.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *