Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 4 – Episodi 13 (I FUNDIT)

Gjyqi i Junior po përfundon dhe gjyqet e Tonit janë duke nisur. Familja Sopranos përpiqet të blejë një shtëpi në plazh.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *