Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 4 – Episodi 3

Dita e Kolombit ndez tensionet midis italianëve dhe amerikanëve vendas dhe Bobby merr lajme tronditëse për gruan e tij.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *