Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 4 – Episodi 7

Adriana mëson se jeta nuk është si shfaqjet televizive, ndërsa Toni zbulon se një ish e dashura e tij është bashkuart me Ralphie dhe të tjerët që mashtrojnë Departamentin e Strehimit dhe Zhvillimit Urban.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *