Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 5 – Episodi 5

Një aksident automobilistik i vë Tonin dhe Adrianën në një pozitë kompromentuese, ai përpiqet ta mbajë Chris -in larg nga informacionet e gabuara.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *