Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 6 – Episodi 12

Tony dhe Phil nisin një konflikt shpërthyes që e çon Philin në spital…

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *