Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 6 – Episodi 13

Bobby dhe Janice organizojnë një festë të fortë për  47 vjetorin e Tonit në shtëpinë e tyre të pushimeve në Adirondacks.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *