Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 6 – Episodi 14

Johnny Sac zbulon se i kanë mbetur vetëm 3 muaj jetë. Ndërkohë, ‘Cleaver’ shfaqet premierë dhe bëhet një hit, ndërsa Carmela ka emocione të përziera për të, duke thënë se shumë prej saj bazohen tek Toni.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *