Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 6 – Episodi 15

Kur goditja e parë e Tonit zbulohet, ai dhe Paulie ikin në Florida, atje Toni mendon për miqësinë e tyre. Junior organizon një lojë poker në institucion. Lufta për pushtet në Nju Jork vazhdon.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *