Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 6 – Episodi 17

Toni peson një seri humbjesh te lojërat e fatit, duke shkaktuar tension si me Karmelan ashtu edhe me Hesh. AJ dhe Blanca vendosin të bëjnë ndryshime të mëdha në marrëdhënien e tyre.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *