Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 6 – Episodi 4

Toni kthehet në shtëpi dhe i futet punës. Paulie mëson një lajm tronditës për nënën e tij.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

1 Comment

Riki

at 10:27 pm

postoni me shume episoda pasi shyqyr kemi mberritur ne fund , dhe me mire ti shikojme me shpejte sepse tani fillojne serialet tjere kete muaj dhe nje veqme e keni filluar edhe pse une e kam pa por jo te gjithe sezonet deri te 4 serialin cosmos , por ju sygjeroj qe pas sezonit pare te mos e vazhdoni besoj shumica e kane pare me mire fiilloni ndonje tjeter ndonje perzgjedhje te mire nga stafi sidomos ndonje serial MEDIEVAL do ishte fantastike