Seria mbrapaSeria e rradhës

The Sopranos Sezoni 6 – Episodi 9

Paulie gjen opinionin publik të kthyer kundër tij pas një aksidenti qefi, ndërsa Chris përpiqet të fillojë një jetë të re si burrë dhe si baba.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *