Seria mbrapa

The Terror Sezoni 2 – Episodi 10 (I FUNDIT)

Henry dhe Asako hedhin si sy prapa nga e kaluara për të dhënë përgjigje për trazirat e tyre aktuale; Chester dhe Luz përplasen me identitetin e tyre me shpresën për të shpëtuar ata që janë më të dashur për ta; Amy dhe Yamato-san përpiqen të asimilohen edhe një herë në jetën amerikane.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *