Seria mbrapaSeria e rradhës

The Terror Sezoni 2 – Episodi 4

Chester, në kërkim të një jete më të mirë, trajtohet me keq nga shokët e tij amerikanë; Luz shpreson të pranohet nga Henry dhe Asako në shtëpinë e tyre të re ndërsa komuniteti japonez amerikan feston Obon, një festival për të përkujtuar të vdekurit.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *