Seria mbrapaSeria e rradhës

Tom Clancy’s Jack Ryan Sezoni 1 – Episodi 4

Ndërsa Xhek dhe Keti afrohen, vihet në provë jeta e dyfishtë e Xhekut. Sulejmani shton forcat në radhët e tij dhe i afrohet një hap më pranë, sulmit të tij të radhës.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *