Seria mbrapaSeria e rradhës

Tom Clancy’s Jack Ryan Sezoni 1 – Episodi 7

Xheku dhe Griri përpiqen të bindin eprorët e tyre që të udhëheqin një sulm të fshehtë tokësor për të kapur Sulejmanin. Jeta e dyfishtë e Xhekut i kushton atij një lidhje të rëndësishme.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *