Seria mbrapaSeria e rradhës

Tom Clancy’s Jack Ryan Sezoni 1 – Episodi 8 (I FUNDIT)

Xheku dhe Griri druhen se sulmi i ardhshëm i Sulejmanit mund të jetë në tokën amerikane. Ata duhet të kuptojnë se si ta ndalojnë atë që të mos ketë kosto të mëdha.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *