Seria mbrapaSeria e rradhës

Tom Clancy’s Jack Ryan Sezoni 2 – Episodi 1

Xheku kërkon të vërtetën pas transaksioneve të Venezuelës nga fuqitë e ndryshme Botërore. James Greer, gati për t’u lënë mënjanë nga posti i tij i ri në Rusi, bashkohet me Jack në Venezuelë dhe të dy gjenden në mes të përpjekjeve të rizgjedhjes së një udhëheqësi venezuelian.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *