Seria mbrapaSeria e rradhës

Tom Clancy’s Jack Ryan Sezoni 2 – Episodi 4

I liruar nga detyra në Venezuelë, Xheku ndjek një shteg të ri për në Londër dhe kërkon ndihmën e MI5, vetëm për të zbuluar njeriun që ai po ndjek.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *