Seria mbrapaSeria e rradhës

Tom Clancy’s Jack Ryan Sezoni 2 – Episodi 5

Duke përdorur vajzën e Maksit si karrem, Xhek dhe Harry e bindin Maksin të takohet ballë për ballë. I bllokuar në xhungël, Marcus pengohet nëpër një kamp të burgosurish. Greer viziton Glorian me shpresën për të krijuar një lidhje midis Reyes dhe burrit të saj të zhdukur.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *