Seria mbrapaSeria e rradhës

Tom Clancy’s Jack Ryan Sezoni 2 – Episodi 6

Rejesi akuzon SHBA-në për manipulim zgjedhjesh. Ambasada amerikane evakuohet. Xheku, Griri dhe Majk Novembëri duhet të vendosin
nëse do të ndjekin urdhrat apo do të largohen nga Venezuela. Njerëzit e Rejesit ndjekin Matisen dhe ushtarët amerikanë në xhungël.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *