Seria mbrapaSeria e rradhës

Tom Clancy’s Jack Ryan Sezoni 2 – Episodi 7

Zgjedhjet në Venezuelë janë afruar. Të bllokuar në një vend armiqësor, Xhek dhe Majk luftojnë për jetën e tyre, ndërsa Griri merret në pyetje. Familja Ubarri duhet të vendosë të ikë ose të përballet me Rejesin.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *