Seria mbrapa

Tom Clancy’s Jack Ryan Sezoni 2 – Episodi 8 (I FUNDIT)

Xheku shkon në Pallatin Presidencial për të marrë Gririn. Kur votimet mbyllen, protestat e dhunshme shpërthejnë jashtë pallatit dhe Xhekut i duhet të marrë një vendim që mund të përcaktojë të ardhmen e tij.

Comments

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *