Drama
FULL HD Kingdom: Ashin of the North (2021) 2021 7.2
Kingdom: Ashin of the North (2021)
Kingdom: Ashin of the North (2021)

Kingdom: Ashin of the North (2021)

Drama Fantazi Thriller  2021 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
Kingdom: Ashin of the North (2021)
FULL HD
IMDb: 7.2
92 min

Një vajzë e re vendos të hakmerret pasi u tradhtua dhe i vranë fisin dhe babanë e saj…

Country:
HD Born a Champion (2021) 2021 6.9
Born a Champion (2021)
Born a Champion (2021)

Born a Champion (2021)

Action Drama  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Born a Champion (2021)
HD
IMDb: 6.9
112 min

Pas një ndeshjeje të jiu-jitsu të lyer me gjak në Dubai, legjenda e luftimeve Mickey Kelley mundet nga Blaine. Por vite më vonë, një video në internet dëshmon se Blaine…

Country:
Genre: Action, Drama
HD The White Tiger (2021) 2021 7.2
The White Tiger (2021)
The White Tiger (2021)

The White Tiger (2021)

Drama  2021 Shiko tani
Vlersimi: 7.2
The White Tiger (2021)
HD
IMDb: 7.2
125 min

Një shofer i zakonshëm Indian përdor dinakërinë e tij për të arritur në majë…

Country: ,
Genre: Drama
HD Stuck Apart (2021) 2021 6.1
Stuck Apart (2021)
Stuck Apart (2021)

Stuck Apart (2021)

Comedy Drama  2021 Shiko tani
Vlersimi: 6.1
Stuck Apart (2021)
HD
IMDb: 6.1
96 min

Azizi, nuk është i lumtur me punën dhe jetën e tij private e cila eshte rrënuar nga motra e tij që jeton prej disa kohësh me familjen e saj në…

Country:
Genre: Comedy, Drama
HD Let Him Go (2020) 2020 6.9
Let Him Go (2020)
Let Him Go (2020)

Let Him Go (2020)

Crime Drama Thriller  2020 Shiko tani
Vlersimi: 6.9
Let Him Go (2020)
HD
IMDb: 6.9
114 min

Një sherif i dalë në pension dhe gruaja e tij, të pikëlluar për vdekjen e djalit të tyre, nisen në kërkim për të gjetur nipin e tyre të vetëm…

Country:
HD The Truth (2019) 2019 6.4
The Truth (2019)
The Truth (2019)

The Truth (2019)

Drama Familjar  2019 Shiko tani
Vlersimi: 6.4
The Truth (2019)
HD
IMDb: 6.4
106 min

Një ribashkim i fortë ndodh mes një aktoreje dhe vajzës së saj shkrimtare,  pasi aktorja publikon librin e saj autobiografik.

Genre: Drama, Familjar